sobota, 18 sierpnia 2012

WAŻNE OGŁOSZENIE.

Przepraszam, że nic nie dodawałam tak długi czas, ale niestety sprawy się pokomplikowały i powiem wam za chwile, jak wygląda cała sytuacja...
Otóż są wakacje. Miałam zamiar pisać na tego bloga, dodawać kolejne rozdziały itp. Co mi na to nie pozwala?
1. Pisząc czwarty rozdział na komputerze u mojej babci, komputer stacjonarny po prostu się zepsuł, a ja nic na to nie mogłam poradzić. Zwarcie trwa do teraz i wątpię, bym odzyskała zaczęty rozdział. Nie dodawałam tutaj niczego, przez ponad miesiąc. Przepraszam.
2. Pomimo tego, że mam laptopa, klawiatura na nim i WordPad nie jest dobry na tyle, by pisać długie i interesujące rozdziały. Mi brak na to przynajmniej siły i chęci. Nowego laptopa dostane dopiero po 10 września, więc dopiero wtedy się możecie niestety czegoś spodziewać. To długi okres - wiem. Ale niestety tak musi być.
3. Zastanawiałam się nad zamknięciem tego bloga. Dlaczego? Stwierdziłam właśnie, że to po prostu nie ma sensu i jakoś nie widzę dalszej przyszłości tego bloga. Pomimo tego, zmieniam zdanie i jednak go zawieszam na ten chwilowy okres, do września.

+ Chciałam od razu dodać, że za niedługo biorę się za tłumaczenie opowiadań itp., więc będę pewnie mało rozgarnięta, ale postaram się nie zaniedbywać tego bloga.

Kontakt ze mną:
Twitter - @RootsmanSoulx
ASK - http://ask.fm/RootsmanSoulx
Tumblr - http://rootsmansoulx.tumblr.com/
Na facebook'a nie liczcie.. ;)

Przepraszam was i do września! ♥

3 komentarze:

 1. hej, zapraszam na http://hard-bland-sensitive.blogspot.com/, mamy nadzieję, że nasz blog ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej, liczymy na jakąś opinię, dziękuję :) - emilie

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog :) Będę zaglądała tutaj częściej :) Obserwuję i liczę na to samo z twojej strony http://linka-kattalinka.blogspot.com/ <--- znajdziesz tam dużo ciekawych rzeczy. Zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoko ; *
  Zapraszam na mojego Bloga . Liczę , że Ci sie spodoba . Proszę zostaw komentarz . !
  http://directionlover.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń